NE ARAMIŞTINIZ?

BURTEX Üyesi Firmalar İran İş Gezisini Değerlendirdi
​Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) liderliğinde Ekonomi Bakanlığı destekleriyle hayata geçen Tekstil Sektöründe Uluslararası Rekabetçiliği Geliştirme (Ur-Ge) Projesi’nde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) liderliğinde Ekonomi Bakanlığı destekleriyle hayata geçen Tekstil Sektöründe Uluslararası Rekabetçiliği Geliştirme (Ur-Ge) Projesi’nde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

 

Türkiye’nin en çok Ur-Ge Projesi yürüten kurumlarından olan BTSO, BURTEX kurumsal markası altında tekstil sektörünün geleceğine yön vermeye devam ediyor. BURTEX üyeleri, Bebe ve Çocuk Konfeksiyonu Sektörü Ur-Ge Projesi’nin de katılımıyla 8-12 Aralık tarihlerinde Tahran’da düzenlenen B2B görüşmelerinin sonuçlarını değerlendirdi. BTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İsmail Kuş’un başkanlığını yaptığı toplantıda, BURTEX üyesi firmalar karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Toplantıda, ayrıca BURTEX kapsamında 2018 yılı yurt dışı programları ve alım heyeti organizasyonları çalışmaları da değerlendirildi.

  • BURTEX Bursa Tekstil Kümesi
BURTEX Üyesi Firmalar İran İş Gezisini Değerlendirdi